Léčba smíchem - CA LUKi

Ohlasy klientů

E-mail, posláno 20.6.2006:
Dobrý den. Ještě jednou děkuji za vyřízení pobytu v Lučkach. A také díky za knížku. Beru si ji sebou ať se můžeme zasmát. Je pěkná a člověka dokáže povzbudit a naladit. Příští rok zase s Vámi počítám. Mějte se moc hezky a ať se Vám daří v léčbě smíchem. Nashledanou.
...dodatečně děkuji za knížku. Udělala mi radost. Přeji Vám hodně spokojených klientů.
Děkuji za zprostředkování hezké dovolené v lázních Bardějov...
Srdečný pozdrav z lázní zasílá a za zprostředkování děkuje Zdeňka...
PS: Je tu opravdu hezky, počasí zatím aprílové
Mnoho hezkých pozdravů z "doléčení"...
...zasílám Vám pozdrav z Prahy a poděkování za pobyt v Lúčkách. Bylo to skvělé a budeme svým známým vřele doporučovat!
Děkujeme za zprostředkování pobytu, je tady opravdu krásně, nádherná příroda i krásné počasí. Čteme si i tu vaši knížku a je to opravdu krásné a veselé čtení. Ať vás v životě potká hodně krásných chvil, hodně dobrých lidí a spousty humoru, který umíte nádherně rozdávat.
Mějte se krásně a díky.
E-mail, posláno 10.10.2005:
...ještě jednou moc děkujeme za umožnění návštěvy Bardějova - bylo to úžasné. S takovou péčí a zájmem jsme se opravdu ještě nikde nesetkaly! Připadaly jsme si jako v pohádce. Ještě jednou díky!!!!
Vážený pane Hovorko,
posíláme Vám srdečný pozdrav nejen z Bardejova, kde je to opět SUPER, ale také z výletu do nádherné Levoče. Mít s sebou auto nemá chybu. Už jsme byli také na výletě po dřevěných kostelíkách v Hervatově a Tročanoch.
Moc děkujeme za vše...


Milý dobrodinče příteli Jardo
Více než díkuvzdání za opětně nádherné zprostředkování Bardějovské lázně, které zřejmě zajišťuješ i s počasím - je skvělé!
Zdravíme a děkujeme

E-mail, posláno 5.10.2005:
Milý pane Hovorko,
přečetla jsem si Vaši povídku Dlouhověkost a moc se mi líbí. Děkuji. Hodně zdraví a tvůrčí můzy do dalšího pěkného psaní.
E-mail, posláno 5.10.2005:
...pár povídek jsem dala přečíst své mamince a měl jste pravdu, že léčíte smíchem. Smála se na celé kolo, když je četla. Chválila Vaši moudrost ve slovech a větách, už to prý dlouho neslyšela. Asi jí budu muset koupit knížku k Vánocům...


...moc Vám děkuji za zprostředkování překrásného pobytu v Bard. Kúpelích. Nádherně jsem si odpočila a snad i načerpala sil do dalšího období...
...je zde velice pěkné prostředí, ubytování bezvadné, jídlo také, personál v hotelu i sestřičky v lázních příjemné a milé.
Milý pane Hovorko,
Díky za velice milé "překvapení". Máte nejen smysl pro humor, ale umíte rozdávat i radost. A obě tyto vlastnosti jsou v dnešní době tolik potřeba. Díky, díky, díky a ať se Vám stále daří vše, co děláte...
SMS, posláno 14.8.2005:
Děkujeme Vám za milé překvapení, ubytování je nádherné, pan primář pozorný, klid a pohoda, to jsme potřebovali...
E-mail, posláno 25.5.2005:
Vážený pane Hovorko,
po počátečních peripetiích s ubytováním, vše bylo velmi pěkné. Lázeňské procedury byly skvělé, personál profesionální a příjemný. V krásném a milém prostředí jsme si všichni odpočinuli a nabrali sílu do pracovních dnů. Chceme Vám touto cestou poděkovat za pěknou dovolenou, kterou jste nám zajistil. Ještě jednou dík a těšíme se na příště...
SMS, posláno 21.3.2005:
Moc děkujeme za zajištění úžasné dovolené. Tohle místo doporučím všem. Péče byla skvělá. Díky moc.
Dopis, posláno 28.2.2005:
Vrátili jsme se z pobytu v Bardejovských kúpeľov a moc se nám tam líbilo, vše bylo moc fajn. Jestli budete i příští rok znovu organizovat tenhle pobyt, tak se určitě přihlásíme. Děkujeme předem.
Také děkujeme za dárek "Léčba smíchem", až tam jsme měli čas si knížku přečíst a zasmát se. Také hodně cestujeme a tak jsme si různé situace dobře představili.
Těšíme se na příště...
Krásný pozdrav z lázní...
P.S. Máme se tu dobře a počasí nám přeje
SMS zpráva, posláno 29.9.2004:
Dobrý den pane Hovorko, krásný pozdrav z Lúček, moc děkujeme, je to tu opravdu moc pěkné...
Ještě jednou bychom Vám chtěli poděkovat za to, že jsme mohli společně strávit 14 dní v příjemném prostředí. Všude Vás chválíme a všem doporučujeme.
Děkujeme
...v pořádku jsme dostali Vaši knihu, za kterou moc děkujeme a která nám udělala radost...
Krásný pozdrav z Bardejovských kúpelov Vám posílá Vaše velmi spokojená zákaznice.
Je tady skutečně moc pěkně. Ještě jednou díky.
Měl jste pravdu - moc se nám zde líbí a doufáme, že za 2 roky si to tady zopakujeme.
Vše jak slíbeno, snad změna k lepšímu - nádherně zrekonstruovaný FRANTIŠEK (super)! A druhé navíc - slunce, seno, kočky.
Posíláme Vám mnoho srdečných pozdravů z líbánek v Bardejovských kúpelích, které se pro nás stanou nezapomenutelným týdnem našeho společného života. Mnohokrát Vám děkujeme za zprostředkování nádherné svatební cesty, která je přesně taková, jakou jsme si představovali a na kterou jsme se těšili. Vřele Vaše služby doporučíme všem našim příbuzným, přátelům a známým, protože jsme opravdu moc spokojeni.
E-mail, posláno 10.11.2003 v 14 hod. 28 min.:
Dobrý den pane Hovorko,
děkuji za krásnou dovolenou v Bardějovských kúpelích, o které si dovolím tvrdit, že to byla 1. opravdová dovolená v mém životě, i když už jsem byla na různých dovolených jak v cizině, tak v tuzemsku.
Pěkné ubytování, krásné prostředí a hlavně opravdu vzorná péče a množství léčebných procedur včetně večerních tanečních kúr - to vše zanechalo v mé paměti velice krásný pocit.
Ještě jednou děkuji a zdravím...

SMS zpráva, posláno 14.4.2003 v 9 hod. 7 min.:
Dobré ráno p. Hovorko, díky za krásnou dovolenou v Lúčkách. Byla to pohádka, či krásný sen z kterého vzpomínky zůstanou jen?

Pěkný pozdrav z překrásného pobytu v Bardejovských kúpeloch, který jste mě zprostředkoval. Budu doporučovat všem známým...
Ubytování pěkné - FONTÁNA, zdravotní péče - příkladná, strava - chutná, jen na tůry není čas, protože je hodně procedur. Proto doporučuji nebrat polopenzi, vyplatí se plná!
Češi jsou tady oblíbeni, kéž by to dále trvalo...
Pěkný pozdrav...
Díky za zprostředkování pobytu, bylo tu krásně.
Pane Hovorko, je to tu moc pěkné, strava, ubytování, vůbec vše. Ještě jednou vřelé díky za perfektní zajištění tohoto krásného pobytu. DĚKUJEME
Ještě jednou děkujeme za Vaši ochotu a trpělivost s námi při vyřizování naší rekreace. Je zde pěkně a určitě nebudeme litovat že jste nám tak ochotně a mile poradil.
Pane Hovorko, je to tu moc pěkné, za vše moc děkujeme.
Je tu opravdu krásně, vše v pohodě, až na tu stravu. Dopoledne strávíme vždy na procedurách, odpoledne užíváme teprve tu správnou dovolenou, a hlavně hodně plavání. Ještě jednou děkujeme.
Je zde krásně, počasí nám přeje. Ubytování máme pěkné, stravování výborné a moc dobré.
Děkujeme
Srdečné pozdravy z pěkného Bardějova a okolí...